KONTAKTY

Ing. Katarína Janíková
Karpatská 8388/13
010 08 Žilina
tel: +421 905 338 128
info(a)vasmilacik.sk

120x600-2cz.png


Obchodné podmienky » Doprava
Doprava

DOPRAVA NA SLOVENSKU

Poštovné zistíte jednoducho - vložíte tovar do nákupného košíka, kde pod zoznamom objednaného tovaru sa zobrazia možné spôsoby  dopravy vrátene ceny. Tovar Vám bude doručený na základe spôsobu doručenia, ktorý ste si vybrali.

 1. Osobný odber

  Osobný odber  je možný na nasledujúcej adrese po predchádzajúcom telefonickom dohovore s predavajúcim pri platbe na účet:

  Ing. Katarína Janíková 
  Karpatská 8388/13 
  010 08 Žilina 
  Slovenská republika

 2. Balík/List I. Triedy

  Balík/List I. Triedy Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

  Termín dodania je na druhý pracovný deň po dni podania. V deň expedície objednávky obdržíte emailové avízo s podacím číslom balíka, ako aj dátumom dodania.

  Poplatok za Balík I. Triedy je 3,70 Eur.

 3. Balík /List II. Triedy

  Balík II. Triedy Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

  Termín dodania je na tretí pracovný deň po dni podania. V deň expedície objednávky obdržíte emailové avízo s podacím číslom balíka, ako aj dátumom dodania.

  Poplatok za Balík II. Triedy je 3,50 Eur.

 4. Expres kuriér

  Pri výbere spôsobu dopravy Expres kuríer Vám bude tovar doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

  Termín dodania je nasledujúci pracovný deň po dni podania. V deň expedície objednávky obdržíte emailové avízo s podacím číslom balíka, ako aj dátumom dodania.

  Poplatok za Expres kuriér je 7,00 Eur.


DOPRAVA DO ČESKEJ REPUBLIKY

Dopravu objednaného tovaru po dohovore s predávajúcim je možné zabezpečiť aj do Českej republiky prostredníctvom Slovenskej pošty. V prípade podrobnejších informácií nás prosím kontaktujte mailom na  info@vasmilacik.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára.


Kedže systém neumožňuje prepočítavať poštovné podľa kusov a váhy tovarov, predajca si vyhradzuje právo na zmenu poštovného pri nadrozmerných zásielkach, zásielkach nad 10 kg a viackusových zásielkach (ak nie je možné tovar nabaliť do jedného balíka) - o tejto zmene informujeme zákazníka vopred, za účelom odsúhlasenia zmeny poštovného.

 

NTM2MDk